ویژگی های گنج یاب حرفه ای

ویژگی های گنج یاب حرفه ای را بدانید

ویژگی های گنج یاب حرفه ای

برای اینکه از ویژگی های گنج یاب حرفه ای با خبر شوید در این مقاله همراه ما باشید . همانطور که میدانید دستگاه های گنج یاب به چند دسته تقسیم می شوند از جمله گنج یاب پالسی ، گنج یاب تصویری ، گنج یاب بوقی ، گنج یاب خوراک خور ، گنج یاب شاقولی و آنتنی و … که هر کدام از این ها دارای امکانات و قابلیت هایی می باشند. البته دسته ای از دستگاه ها تحت عنوان فلزیاب مکمل نیز وجود دارند که ترکیبی از چندین سیستم درون یک دستگاه می باشند. با داشتن شناخت کافی از محیط کاوش ، نوع هدف  و همچنین نوع عملیات کاوش می‌توان فهمید که به چه نوع امکانات و قابلیتهای نیاز است. پرواضح است که هر چه امکانات یک دستگاه گنج یاب بیشتر باشد دارای قیمتی بالاتر نیز می باشد. امکاناتی از قبیل تصویری بودن ، عمق کاوش مناسب ، ثبات و پایداری ، طراحی و وزن کلی دستگاه ، قابلیت انتقال دیتا به صورت بی سیم ، قابلیت اتصال به لپتاپ و تبلت و … دارای تاثیر مستقیم بر روی قیمت و کارایی دستگاه هستند.

ویژگی های گنج یاب حرفه ای

قیمت دستگاه گنج یاب : توجه به این نکته که هیچ ارزانی بی علت وهیچ گرانی بی حکمت نیست می‌تواند یک دید کلی و خوب به شما بدهد. با نگاهی کوتاه به آگهی های موجود در اینترنت با انبوهی از تبلیغات مربوط به گنج یاب حرفه ای ارزان قیمت مواجه میشوید. در متن بسیاری از این آگهی ها ویژگی‌های غلوآمیز و قابلیتهایی برای دستگاه فلزیاب مورد نظر نوشته می شود که در واقعیت وجود ندارند. البته که منظور ما این نیست که هر دستگاه گران قیمتی خوب بوده و یک فلزیاب حرفه ای به حساب می آید اما قیمت های بسیار پایین چند میلیونی برای یک فلزیاب حرفه‌ای با تکنولوژی پیشرفته غیرمنطقی به نظر می‌آید و نیاز به تحقیق بیشتری احساس می شود.

گارانتی و خدمات پس از فروش : دستگاههای گنج یاب و فلزیاب نیز همانند دیگر دستگاه‌های الکترونیکی پس از استفاده ممکن است دچار اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری شوند و به دلیل ماهیت پیچیده که دارند حتماً باید توسط یک متخصص مورد بازبینی قرار گرفته و در صورت لزوم تعمیر شوند. بسیار مشاهده شده است که کاوشگران دستگاه معیوب خود را نزد تعمیرکاران غیرمتخصص برده و دستگاه پس از تعمیر عملاً غیر قابل استفاده شده است ، در چنین مواقعی است که اهمیت گرانتی و خدمات پس از فروش مشخص میشود. همانطور که میدانید رسیدن به حد قابل قبولی از مهارت در کار کردن با یک دستگاه نیازمند آموزش و تمرین است و تنها با مطالعه دفترچه راهنمای یک دستگاه نمی توان به آن دست یافت یکی از مهمترین خدمات پس از فروش آموزش کار با فلزیاب است که باید توسط شرکت فروشنده ارائه شود.

گنج یاب های موجود در ایران با آموزش رایگان

با پیشرفت تکنولوژی نوع جدیدی از دستگاه گنج یاب حرفه ای به بازار عرضه شد که قابلیت ارائه تصویر از زیر زمین را دارند که به آنها فلزیاب تصویری گفته می شود. محصولات این مجموعه به دلیل استفاده از قوی ترین سیستم های به روز جهانی و متریال قدرتمند؛ همه در سطح بالایی از عملکرد قرار دارند؛ از این رو افرادی که از این محصولات برای کاوش و ردیابی اهداف خود استفاده می کنند؛ همه به موفقیت بالایی دست یافته اند.

سوپر اسکنر سه بعدی لوکاتورز

فلزیاب سان استون S16 VT200

فلزیاب سان استون SWT 200

فلزیاب سان استون ST50

فلزیاب سان استون SWT100

فلزیاب سان استون ST100

فلزیاب تصویری ST100 pro سان استون

اسکنر لوکاتورز آر ایکس LOCATORS RX

سوپر اسکنر سه بعدی Grunder2

 

با خرید دستگاه طلایاب میتوانید در محل های مختلف به جستجو و کاوش پرداخته

و به یک گنج و دفینه خوب برسید.

شرکت پویان فلزیاب وارد کننده انواع دسنگاه فلزیاب با آموزش رایگان و گارانتی معتبر 

قطعا با در دست داشتن یک دستگاه گنج یاب مناسب و کار آمد در کاوش و دفینه یابی موفق تر خواهید بود

امروزه دیگر با پیشرفت علم و تکنولوژی کاوشگران حرفه ای به سراغ فلزیاب های تصویری رفته اند.

ارسال فلزیاب و طلایاب و گنج یاب به تمامی نقاط کشور

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید گنج یاب حرفه ای با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۸۱۶۶۵۹۳

۰۹۳۵۶۸۰۵۴۵۴

درباره ما pooyan

محتوا پیشنهادی

فلزیاب لوکاتورز آر ایکس

فلزیاب لوکاتورز آر ایکس

فلزیاب لوکاتورز آر ایکس فلزیاب لوکاتورز آر ایکس LOCATORS RX نسل جدید از اسکنر های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *