ویژگی های طلایاب تصویری

ویژگی های طلایاب تصویری

ویژگی های طلایاب تصویری

 

در این مقاله قصد داریم شمارا با ویژگی های طلایاب تصویری آشنا کنیم .

طلایاب ها را می توان به دو نوع دستگاه طلایاب تصویری و ساده دسته بندی نمود

که بی شک این دو مدل تفاوت های شایانی با یکدیگر خواهند داشت.

باید بدانید که طلایاب های معمولی قدرت و دقت بسیار پایین تری نسبت

به طلایاب های تصویری خواهند داشت که این ام نشانگر کیفیت مطلوب

طلایاب تصویری خواهد بود. توجه داشته باشید که طلایاب های تصویری مزایای

بسیاری خواهند داشت و از زمان عرضه به بازار توانسته اند جای طلایاب های دستی را

به صورت کامل بگیرند. به همین دلیل باید گفت: طلایاب های تصویری بهترین نوع طلایاب ها خواهند بود.

ویژگی های طلایاب تصویری

اما باید توجه داشته باشید که طلایاب های تصویری خود به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که هر یک از آنها از نظر ویژگی ها و میزان خدماتی که ارائه می دهند با یکدیگر متفاوت خواهند بود. توجه داشته باشید که طلایاب های تصویری همانطور که از نام آنها پیداست می توانند تصویری از محل به حضورتان نشان دهند که این تصویر در انواع مختلف طلایاب های تصویری متفاوت خواهد بود.

نحوه ی کار کرد طلایاب تصویری

برخی از طلایاب های تصویری می توانند تصویری مجازی از فضا ارائه نمایند اما برخی از آنها تنها به صورت لکه محل دقیق طلا را به شما نشان خواهند داد. فرکانس طلا از هر فلز دیگری بیشتر خواهد بود و به همین دلیل تشخیص دادن آن ساده تر از سایر فلزات خواهد بود و با استفاده از طلایاب تصویری می توانید تمامی فلزاتی که در محل مورد نظر شما وجود دارد را تشخیص داده و محل دقیق آنها را با دقت سانتی متر بدانید. طلایاب تصویری ساختار پیچیده ای نداشته و به همین دلیل تنها کافی است آن را در دست گرفته و با زدن دکمه آن شروع به یافتن فلزات مورد نظر و یا گم شده خود بپردازید.

کاربرد های طلایاب

طلایاب تصویری ویژگی های منحصر به فرد متفاوتی خواهند داشت که از جمله مهمترین ویژگی های آنها میتوان به امکان استفاده در انواع مکان ها اشاره نمود. چرا که فلزیاب های دستی در صورتی که در محلی با وجود چندین فلز قرار می گرفتند مشکلاتی در ساختار آنها پیش آمده و بهترین تشخیص را نمی توانستند ارائه نمایند اما طلایاب تصویری این امکان را دارد که با قرار گرفتن در محلی مملو از فلز نیز کار نماید. چرا که می توانید تک تک فلزات موجود در محیط تحت پوشش خود را با ذکر اندازه و نوع آن ارائه نماید.

استفاده از طلایاب برای دفینه یابی

به همین دلیل در صنایع مختلفی از فلزیاب صنعتی استفاده می شود که یکی از موارد مصرف آن را می توان دولتی دانست که اصلی ترین کاربرد آن خواهد بود. اما اخیرا بسیاری از کسانی که به دفینه یابی علاقه دارند به خرید این دستگاه رو آورده اند که در این باره می توان گفت: طلایاب تصویری می تواند به عنوان بهترین انتخاب برای دفینه یابی بوده باشد.

چرا که این دستگاه خواهد توانست بهترین و دقیق ترین نتیجه را به شما ارائه دهد. توجه داشته باشید که طلایاب تصویری به دقت و عملکرد سریع شهرت پیدا کرده اند و به همین دلیل نیز از جمله پرفروش ترین نوع طلایاب ها به شمار می روند.

 

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید انواع طلایاب تصویری با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۸۱۶۶۵۹۳

۰۹۳۵۶۸۰۵۴۵۴

درباره ما pooyan

محتوا پیشنهادی

مگنتومتر تصویری مگنکس MAGNEX

مگنتومتر تصویری مگنکس MAGNEX

توضیحات تکمیلی  : مگنتومتر تصویری مگنکس magnex یا سیستم های مگنتومتر یا مگنت از دسته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *